AMASYA HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Okullarımızda Alınacak Güvenlik Tedbirleri, Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele” Konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Hamamözü İlçesinde öğrencilerimizin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini sağlamak amacıyla okulların yakın çevresinde ve okul güzergâhlarında alınacak tedbirler ile öğrencilerin her türlü kötü alışkanlıklardan koruması, onların ruh ve beden sağlığı yerinde bireyler olarak yetiştirebilmek için “Okullarımızda Alınacak Güvenlik Tedbirleri, Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele” Konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.  Toplantıya Kaymakam V. Turgay İLHAN, Belediye Başkanı Bahattin DESTEBAŞ daire amirleri, muhtarlar, okul müdürleri, okul aile birliği temsilcileri katıldı.   Kaymakam V Turgay İLHAN yaptığı konuşmasında, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, mahalle muhtarlarıyla iş birliği içinde sürdürülen çalışmaların kararlılıkla devam edeceğini ifade etti.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal GÜRGİL Okullarda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, Okul çevresi ve önünde kamera sistemlerin kurulması, Güvenlik ile uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadeleye yönelik plan ve iş takvimi,  İlçemizde, ilimizde ve ülkemizde maddi bağımlılık durumu ve oranları, Madde bağımlılığının fiziksel, davranışsal ve psikolojik belirtileri, Madde bağımlılığında risk altındaki, Servis taşımacılığı yapan araçlara güvenlik kamerası takılması teklifi, Öğrencilerin gün ışığından daha fazla istifade etmeleri için okullarda yapılabilecek çalışmalar ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi.
“Okullarımızda Alınacak Güvenlik Tedbirleri, Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele” Konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

11-09-201711-09-201711-09-2017

Saray Mah. Adil Candemir Cad. No26 Kaymakamlık Binası Kat 3 Hamamözü/AMASYA - 0 358 787 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.