AMASYA HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERDAL GÜRGİL´İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERDAL GÜRGİL´İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

      Dinimizin rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. 

  Bayramlar bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelmekle birlikte insanlar arasındaki ilişkilerin güçlendiği, toplumsal birliğimizi sağlayan, değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı özel ve önemli günlerdir. Bu manevi ve milli günler herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır.

     Bu vesileyle değerli yönetici ve öğretmenlerimizin, kurum personelimizin, kıymetli velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bayramın ülkemize ve bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

                                                                                                                                             Erdal GÜRGİL

                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

                                                                                                      

Saray Mah. Adil Candemir Cad. No26 Kaymakamlık Binası Kat 3 Hamamözü/AMASYA - 0 358 787 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.