AMASYA HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

 Bilindiği üzere ülkemiz, tüm dünya ile eş zamanlı olarak Covid-19 salgınına karşı çetin bir mücadelenin içerisindedir.Öğrencilerimiz 2020/2021 eğitim öğretim yılına EBA üzerinden canlı derslere katılarak  derslerini takip ederek başlamışlardır. Elbette  yüz yüze eğitimin heyecanı ve sıcaklığına büyük bir özlem duyuyor; 21 Eylül'de aşamalı ve kontrollü bir şekilde okullarımızda tekrar ağırlamaya başlayacağımız öğrencilerimize kavuşmanın hasretini yaşıyoruz.

Yeni eğitim ve öğretim yılında 21 Eylülden itibaren okul öncesi, ilkokul 1. sınıf  öğrencilerimize ilk hafta 1 gün,2.hafta 2 gün seyreltilmiş eğitim programı uygulanacaktır. 8.sınıf ve 12.sınıf öğrencilerimize yönelik olarak açılan  DYK kurslarımız devam edecek,diğer ara sınıf öğrencilerimize Eba üzerinden okullarımız tarafından canlı ders uygulamalarına  devam edilecektir.

        Değerli Öğretmen  Arkadaşlarım; Ülkemizin geleceğini oluşturacak sevgili öğrencilerimizin yetiştirilmeleri hususunda her zaman olduğu gibi azim ve fedakârlıkla çalışacağınıza dair inancımız ve güvenimiz tamdır. Bu doğrultuda başarıya ulaşmak için sizlerle birlikte var gücümüzle çalışacağımızı belirtir sizlere yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dilerim.    

        Saygıdeğer Velilerimiz; Evlatlarınızdan beklediğiniz başarıların gerçekleştirilmesi yönünde bizlerle birlikte işbirliğinizin artarak ve hijyen kurallarına uyarak devam etmesini diliyor, sizlerin katkı ve desteği ile   yeni eğitim ve öğretim yılının başarılarla geçmesini diliyorum.    

        Sevgili Öğrencilerimiz; okul sizlere paylaşmayı öğreten, saygı ve sevgiyi aşılayan, arkadaşlık duygularınızı pekiştiren ve faydalı birer birey olmanızı sağlayan huzur dolu yuvanızdır.

        Tüm okul çalışanlarımız başta olmak üzere,öğrencilerimiz ve ve velilerimizin maske,mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmek hepimizin birinci görevidir. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının Milli Eğitim camiasına, tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını ve ülkemiz için başarılara imza atabileceğimiz verimli  ve sağlıklı bir yıl olarak geçmesini dilerim.

Saray Mah. Adil Candemir Cad. No26 Kaymakamlık Binası Kat 3 Hamamözü/AMASYA - 0 358 787 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.