AMASYA HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERDAL GÜRGİL'İN 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YARIYIL TATİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERDAL GÜRGİL'İN 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YARIYIL TATİLİ MESAJI

Yarıyıl Mesajı

 

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının birinci dönemini tamamlamış olduğumuz bugünde, eğitim öğretim sürecinin önemli bir parçası olan yarıyıl tatilinin tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Sizler, gönüllere dokunmak suretiyle, sadece öğrencilerinize değil bütün bir topluma yön veren mesleği icra etmektesiniz. Uzaktan Eğitim sürecinde fedakârca gösterdiğiniz gayretler, her türlü takdirin üzerindedir. Bu tatil sürecinin bir taraftan bedeni yorgunluğunuzu almasına diğer taraftan da kutlu mesleğinize daha büyük bir şevkle bağlanmanıza vesile olmasını diliyorum. İnanıyoruz ki sizler daha çok çalıştıkça, geleceğimiz çok daha aydınlık ve güçlü olacaktır. 

 

Değerli anne-babalar;

Sizler de çocuklarınızı bir başkası ile lütfen kıyaslamayın. Bir dönem boyunca çalışan, çabalayan, yorulan çocuklarımızın karneleri sizin arzu etmediğiniz şekilde bile olsa, onların bizlerin çocukları olduğunu asla unutmayalım.

Her insanın belli bir öğrenme gücü ve kapasitesi olduğunu hatırımızdan çıkarmayalım. Hepimize, çocuklarımızın her şeyden önce sağlıklı, neşeli ve moralli olmaları lazımdır. Lütfen onları cesaretlendirecek davranışlar sergileyelim ve sürekli yanlarında olduğumuzu onlara hissettirelim.

 

Sevgili Öğrenciler,

       Okul bahçelerinde ve sınıflarımızda neşeli sesinizin yeniden duyulacağı o  güzel  günlere kadar ailenizle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyor,  hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum.

Saray Mah. Adil Candemir Cad. No26 Kaymakamlık Binası Kat 3 Hamamözü/AMASYA - 0 358 787 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.