AMASYA HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERDAL GÜRGİL'İN 10 KASIM MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERDAL GÜRGİL'İN 10 KASIM MESAJI

Ülkemiz bugün Gazi Mustafa Kemal`in işaret ettiği hedefler doğrultusunda önemli mesafeler katetmiş, tüm fertleriyle geleceğine odaklanmış, Türkiye cumhuriyetini ilelebet yaşatma hedefiyle, ureten, etkin, dinamik, başarılı bir toplum olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün milletimizden aldığı güçle başlattığı tarihi yolculuk, destansı bir mücadeleye dönüşerek 1923`te Cumhuriyetimizin kurulmasıyla taçlanmış, bu mücadelede gösterdiği inanç ve kahramanlıkla tüm dunyanın hayranlığını ve takdirini kazanmıstır.

Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi,benim duygularımı alıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kâfidir. Sözü ile bize ışık tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü anlamak, fikirlerini kavramak ve onu işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak bizim görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetininin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün ebedi aleme intikalinin 82. yıl dönümünde kendisini minnet ve şükran duygularımla anıyorum.

Saray Mah. Adil Candemir Cad. No26 Kaymakamlık Binası Kat 3 Hamamözü/AMASYA - 0 358 787 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.