AMASYA HAMAMÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM" KAMPAMYASINA DESTEK

Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanisma Kampanyasına İlçe Milli Eğitim Mudurlugumuz, tüm okul ve kurumlarımızın katılımıyla büyük destek verdi.


Yeni tip koronavirüsle (kovıd-19) mücadele kapsamında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı milli dayanışma kampanyasına Hamamözü Kaymakamligi öncülüğünde yapılan destek kampanyası çerçevesinde  Hamamözü kamu çalışanları da destek olurken;ilçe genelinde çalışan kamu personeli ve hayirseverlerimizin katkılarıyla milli dayanışma kampanyasına toplamda 33.450 TL'lik bağışta bulunuldu.

 

Kaymakamımız Özgür Kaya bağış kampanyasına yapılan destek ile ilgili şunları söyledi: "Bilindiği üzere, ülkemizde yeni tip korona virüse karşı alınan tedbirlerden dolayı ekonomik anlamda olumsuz etkilenen dar gelirli vatandaşlarımıza ilave destek sağlamak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla milli dayanışma kampanyası başlatmıştır. Bizlerde Hamamözü Kaymakamlığı olarak çalışma arkadaşlarımızla,esnaf,muhtar ve hayirseverlerimizle birlikte kampanyaya desteğimizi gösterdik. Başta Kaymakamlık,İlçe Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  olmak üzere kurumlarımızdaki tüm çalışma arkadaşlarımıza,muhtar, vatandaş, esnaflardan oluşan hayırsever herkese gönüllülük esasına göre yaptıkları destekten dolayı teşekkür ederim."dedi .

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal Gurgil'de yaptığı açıklamada :"Biz Bize Yeteriz Türkiyem "Milli Dayanisma Kampanyasına sagladigi katkılardan dolayı kurumumuz bünyesindeki tüm yönetici,öğretmen ve yardımcı personellerimize çok teşekkür ederek, personelimiz bu anlamlı kampanyaya destekleriyle  her zaman devletinin ve  milletinin yanında olduğunu göstermiştir."dedi.

Saray Mah. Adil Candemir Cad. No26 Kaymakamlık Binası Kat 3 Hamamözü/AMASYA - 0 358 787 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.